+PRP برای موی سر

By: | Tags: , , , , | Comments: 0 | خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۷

روش مبتنی بر استفاده از پلاسمای غنی شده از پلاکت فرد برای درمان ریزش مو و امکان رویش مجدد بدون کاشت مو تحت عنوان PRP مدت طولانی است که شناخته شده است. این روش از نظر علمی و تجربی به اثبات رسیده است ولی آنچه در اینجا ارائه می شود روشی نوآوری شده با امکانات متعدد و جدید است که کمک زیادی به مبتلایان به مشکلات مو همچون ریزش مو ، کم پشتی و حتی طاسی سر کرده است.

مهمترین ویژگی این روش نوین که تحت عنوان +PRP نامیده میشود انجام تستهای تشخیصی متعدد برای پیدا کردن ریشه مشکلات اصلی مو است. تفاوت دیگر استفاده از علل اصلی مشکلات مو و استفاده از آنها برای درمان است. اقداماتی که به هیچ و جه در روش مرسوم صورت نمی گیرد. با اینحال به دلیل متعدد بودن این نوآوری ها و هزینه های احتمالی آنها و به منظور امکان استفاده افراد مختلف با شرایط مالی مختلف این روش نوین در سه درجه متفاوت صورت می گیرد که بطور خلاصه امکانات هر یک از آنها در زیر آمده است:

*درجه ۳:  اقدامات صورت گرفته در این نوع شامل موارد زیر است:

– اسکن اختصاصی تار مو. که شامل ۴۶ تست تخصصی لایه های بافت شناسی تار مو است. به این طریق همه علل ریزش مو مشخص می شود.

– استخراج فاکتورهای پلاکتی از خون بیمار.

– تواندهی فاکتورهای رشد پلاکتی به همراه سیگنال های تقویت کننده پایش و رویش مو بصورت القاءالکترومغناطیسی.(مجاورتی)

-تزریق عوامل فرآوری شده در نواحی کم پشت موی سر . به این طریق درمان صورت گرفته کاملاَ اختصاصی است.

 

*درجه ۲:  اقدامات صورت گرفته در این نوع شامل موارد زیر است:

– همه موارد اعلام شده در درجه ۳ شامل اسکن تشخیصی، استخراج فاکتورهای پلاکتی، تواندهی فاکتورهای رشد پلاکتی و سیگنال های درمانگر و تزریق عوامل فرآوری شده.

– اسکن مربوط به کمبود ویتامین ها، املاح، کوآنزیم ها که در ریزش مو و اختلال در سلامت مو دخالت دارند.

– اضافه کردن سیگنال های مربوط به کمبودهای احتمالی ویتامین ها، املاح، کوآنزیم ها به فاکتورهای رشد پلاکتی به منظور برطرف کردن آن ها.

– شارژ کردن شامپوهای مصرفی و محلول پس از شستشوی سر توسط سیگنال های اختصاصی درمان کننده.

 

* درجه ۱:  اقدامات صورت گرفته در این نوع شامل موارد زیر است:

– همه موارد اعلام شده در بالا شامل: اسکن تشخیصی، استخراج فاکتورهای پلاکتی، تواندهی فاکتورهای رشد پلاکتی و سیگنال های درمانگر و تزریق عوامل فرآوری شده، اسکن ویتامین ها ، املاح و کوآنزیم ها  و القاء آن ها به فاکتورهای رشد پلاکتی.

– اسکن مربوط به جذب مواد غذایی در دستگاه گوارش و تشخیص سوجذب احتمالی٬ا سکن مربوط به بررسی اختلال هورمونی احتمالی و همچنین میزان فشارهای روحی روانی.

– اسکن میکروسکوپیک از موی سر و بررسی دقیق مواردی چون: التهاب فولیکول، وجود دندروف (شوره سر)، التهاب اسکالپ(پوست سر)، فعالیت غدد چربی و غدد عرق، شکستگی ساقه و خشکی مو و…

– انتقال سیگنال های مربوط به اختلالات تشخیص داده شده به فاکتورهای رشد پلاکتی.

– شارژ کردن مکمل تقویت کننده مو از همه سیگنال های بدست آمده از اسکن های صورت گرفته.

– شارژ کردن ویال تزریقی ویتامین بیوتین و بپانتین.

 

Leave a Reply